Tedosor Kina 1900-tal

Tedosor Kina 1900-tal
Tedosor Kina 1900-tal
Tedosor Kina 1900-tal
Tedosor Kina 1900-tal
Tedosor Kina 1900-tal
Tedosor Kina 1900-tal
Tedosor Kina 1900-tal
Tedosor Kina 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEDOSOR, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor i underglasyrblått, den ena i relief, höjd ca 13,5-15 cm

Ej par, ett lock saknas, den utan lock med sprickor

694573

2019-10-30