Klubbat för:
700 EUR
Utropspris
900 EUR
GUNNEL NYMAN, TVÅ VASER OCH EN SKÅL, en signerad G Nyman notsjö, 1940-tal, klar och rödbrun tonat (Oxblod) glas, höjd 17,5/16,5/5,5 cm, diameter 9,5/8,5/15 cm
Invändigt smutsiga
694585
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här