Gunnel Nyman tre vaser

Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser
Gunnel Nyman tre vaser

Klubbat för:

700 EUR

900 EUR

GUNNEL NYMAN, TVÅ VASER OCH EN SKÅL, en signerad G Nyman notsjö, 1940-tal, klar och rödbrun tonat (Oxblod) glas, höjd 17,5/16,5/5,5 cm, diameter 9,5/8,5/15 cm

Invändigt smutsiga

694585

2019-11-03