Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
MATS ÅKERMAN (född 1956): Cafémotiv, signerad och daterad Mats Åkerman 2004, 194/240, färglitografi, ca 33x26 cm
Zustandsbeschreibung
694605
2019-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner