Mats åkerman färglitografi

Mats åkerman färglitografi
Mats åkerman färglitografi
Mats åkerman färglitografi
Mats åkerman färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

MATS ÅKERMAN (född 1956): Cafémotiv, signerad och daterad Mats Åkerman 2004, 194/240, färglitografi, ca 33x26 cm

Zustandsbeschreibung

694605

2019-10-27