Lindom Liljefors oljemålning

Lindom Liljefors oljemålning
Lindom Liljefors oljemålning
Lindom Liljefors oljemålning
Lindom Liljefors oljemålning
Lindom Liljefors oljemålning
Lindom Liljefors oljemålning
Lindom Liljefors oljemålning
Lindom Liljefors oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Skogsandskap med räv, signerad och daterad Lindorm L -47, olja på duk, 70x100 cm

694616

2019-10-27