Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal, etikettmärkt EJM, stome i lövträ, kakelmosaik, höjd ca 55 samt 120x54
Bruks och åldersrelterat slitage
694619
2019-10-30