Kastrull 1800-tal

Kastrull 1800-tal
Kastrull 1800-tal
Kastrull 1800-tal
Kastrull 1800-tal
Kastrull 1800-tal
Kastrull 1800-tal
Kastrull 1800-tal
Kastrull 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KASTRULL, 1800-talets början, koppar, rak modell, handtag ägarmärkt M.S. samt N.1, diameter ca 17,5, längd 37,5 cm

694630

2019-10-27