Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GNISTSKYDD, mässing, omkring år 1900, jugend, på tassar, botten i zink, dekor av ränder, spår av etikett, höjd ca 16, 49x28 cm
Slitage, smärre stötskador
694641
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här