Antoni Tàpies

Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies
Antoni Tàpies

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): "El pa a la baron", signerad Tapies 35/40, litografi, ca 39x29 cm

694642

2019-10-27