Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, bronserade, skuren dekor, stoppad sits, en med spår av Stockholms stolmakareämbetets sigill, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, ytskador, renoverade och kompletterade, en med skadad rygg

694670

2019-10-29