Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2 st, sengustavianska, svarbemålade, varav en med dekor av karyatider, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, renoverade och kompletterade, skador, en sits saknas
694675
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här