Stolar sengustaviansk

Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk
Stolar sengustaviansk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, sengustavianska, svarbemålade, varav en med dekor av karyatider, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, renoverade och kompletterade, skador, en sits saknas

694675

2019-10-29