Spegel nysilver

Spegel nysilver
Spegel nysilver
Spegel nysilver
Spegel nysilver
Spegel nysilver
Spegel nysilver
Spegel nysilver
Spegel nysilver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, nysilver, 1900-tal, rokokostil, dekor i form av akantusslingor, ca 71x50 cm

Slitage

694708

2019-10-29