Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): Etsning med collage, signerad och numrerad 34/100 "In Hoc Signo Vinces" (I detta tecken skall du segra) tryckytans mått ca 21,5 17,5 cm.
Saknar glas
694722
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här