Stol i mässing sannolikt från Italien
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, sannolikt från Chiavari, Italien, 1900-talets slut, stomme i mässing, genombruten rygg med profilerade spjälor, svängda ben, fast stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm
Mindre repor och slitage kring stomme
694723
2019-10-30