Stol i mässing sannolikt från Italien

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, sannolikt från Chiavari, Italien, 1900-talets slut, stomme i mässing, genombruten rygg med profilerade spjälor, svängda ben, fast stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm

Mindre repor och slitage kring stomme

694723

2019-10-30