Christian Dior väska Pret-â-porter

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHRISTIAN DIOR, clutch/axelväska, 1980-tal, i naturfärgat samt grönt präglat läder, magnetlås med monogram, axelrem, invändigt märkt Christian Dior made in France, mått ca 17,5x22x4,5 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Obetydligt bruksslitage

694736

2019-11-20