Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGNAR PERSON (1905-1993), interiör med figurer, signerad RP, olja på pannå, a tergo betecknad Ragnar Person, 46x55 cm.
694740
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här