Ragnar Person oljemålning

Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAGNAR PERSON (1905-1993), ´Skördekväll´, monogramsignerad RP samt otydligt daterad, a tergo betecknad ´Skördekväll Ragnar Person´, olja på duk, 60x80 cm.

694749

2019-10-29