Frans Timén

Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): landskap, signerad Frans Timén och daterad 1940, olja på duk, 31 x 39 cm.

Sedvanligt ytslitage.

694763

2019-11-06