Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
FRANS TIMÉN (1883-1968): landskap, signerad Frans Timén och daterad 1940, olja på duk, 31 x 39 cm.
Sedvanligt ytslitage.
694763
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här