Byrå 2-lådig med marmorskiva
Vollendet
2019-10-27
694764
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, med marmorskiva, 2 lådor i sarg, fanerad i olika träslag, intarsiadekor, höjd ca 73, 86 x 41 cm
Mindre märken förekommer