Pablo Picasso Fredsduva

Pablo Picasso Fredsduva
Pablo Picasso Fredsduva
Pablo Picasso Fredsduva
Pablo Picasso Fredsduva

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Fredsduva, signerad och daterad i tyrcket 28.12.61. ej numrerad, färglitografi, stämplad i bladet, bildstorlek 50x65 cm

SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

694784

2019-10-29