Fästmansband

Fästmansband
Fästmansband
Fästmansband
Fästmansband
Fästmansband
Fästmansband
Fästmansband
Fästmansband

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

PSALMBOK - FÄSTMANSBAND. Den swenska psalm-boken... Stockholm (Norstedt & Söner) 1830, Pergament med handmålad dekor, spännen o beslag

Skador: Slitage

694791

2019-10-31