Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
PSALMBOK - FÄSTMANSBAND. Den swenska psalm-boken... Stockholm (Norstedt & Söner) 1830, Pergament med handmålad dekor, spännen o beslag
Skador: Slitage
694791
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här