Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SABLAR, 2 st, svenska, m/1893 för kavallerimanskap, varav en i mindre variant med förnicklad balja, längd ca 110 resp. 100 cm
En balja saknas, bucklor, glapp vid kavel, slitage
694823
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här