Klubbat för:
2 900 EUR
Utropspris
3 500 EUR
GUNNEL NYMAN, KONSTGLAS, "Uppståndelsen", slitage i bottnet, Iittala. 1940-tal, blåst klart kristallglas, vriden, höjd 37 cm.
Lätt ytslitage
694826
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här