Ingrid Vang Nyman Barn i öst och väst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID VANG NYMAN (1916-1959): Barn i öst och väst. Ehlins förlag, 1948.

Tryckt map med 4 lösa färglitografier, signerade i trycket, mått ca 27x36 cm, lösa i förlagets originalmapp.

694833

2019-11-02