Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGRID VANG NYMAN (1916-1959): Barn i öst och väst. Ehlins förlag, 1948.
Tryckt map med 4 lösa färglitografier, signerade i trycket, mått ca 27x36 cm, lösa i förlagets originalmapp.
694833
2019-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här