Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, Eskilstuna elektrofabrik, svärtad metallstomme, 2 ljuspunkter varav en böjbar, total höjd ca 168 cm

Bruksslitage

694841

2019-11-04