Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 21/50, blandteknik på papper, bladmått ca 65x100 cm
ej examinerad ur ram
694843
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här