James Coignard blandteknik

James Coignard blandteknik
James Coignard blandteknik
James Coignard blandteknik
James Coignard blandteknik
James Coignard blandteknik
James Coignard blandteknik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 21/50, blandteknik på papper, bladmått ca 65x100 cm

ej examinerad ur ram

694843

2019-11-11