Skulptur i brons tema samlarhem

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, brons, omkring 1900-talets första hälft, Japan, i form av fiskare, höjd ca 21 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Smärre slitage

694863

2019-11-26