Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, 12 delar, DOCKSERVISDELAR, 1900-tal, tenn, 5 koppar med fat, 2 kannor, skål, ljusstake
Smärre skador
694883
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här