Oscar Reuterswärd litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 90/200, ca 67x45 cm
Kuntoraportti
694885
Päivämäärä:
2019-10-29