Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 90/200, ca 67x45 cm

Kuntoraportti

694885

Päivämäärä:

2019-10-29