Kraftwerk autografer på pickguard 2015
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRAFTWERK AUTOGRAFER. Signerad gitarr "pickguard" av samtliga medlemmar av Kraftwerk: Ralf Hutter, Fritz Hilpert, Henning Schmitz och Falk Grieffenhagen. Dessa signerades den 2 oktober 2015.
Det är enkelt att montera denna pickguard på en gitarr.
Proveniens: Äkthetsintyg från personen som fick autograferna 2015.
694888
2019-10-31