Kraftwerk autografer på pickguard 2015

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRAFTWERK AUTOGRAFER. Signerad gitarr "pickguard" av samtliga medlemmar av Kraftwerk: Ralf Hutter, Fritz Hilpert, Henning Schmitz och Falk Grieffenhagen. Dessa signerades den 2 oktober 2015.

Det är enkelt att montera denna pickguard på en gitarr.

Proveniens: Äkthetsintyg från personen som fick autograferna 2015.

694888

2019-10-31