Vas av Alvar Aalto

Vas av Alvar Aalto
Vas av Alvar Aalto
Vas av Alvar Aalto
Vas av Alvar Aalto
Vas av Alvar Aalto
Vas av Alvar Aalto
Vas av Alvar Aalto
Vas av Alvar Aalto

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

1 500 EUR

ALVAR AALTO, VAS, sign. Alvar Aalto, Iittala 1950-/60-tal, klart glas blåst i träform, höjd 30 cm

694913

2019-11-03