Louis Vuitton kabinväska

Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska
Louis Vuitton kabinväska

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

LOUIS VUITTON, kabinväska, mönstrad i "Damier Ebène canvas" med bruna skinndetaljer, ca 56x2237 cm

Kraftigt slitage och skador

694928

2019-11-03