Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
LOUIS VUITTON, kabinväska, mönstrad i "Damier Ebène canvas" med bruna skinndetaljer, ca 56x2237 cm
Kraftigt slitage och skador
694928
2019-11-03