Alvar Aalto golvlampa A 805

Alvar Aalto golvlampa A 805
Alvar Aalto golvlampa A 805
Alvar Aalto golvlampa A 805
Alvar Aalto golvlampa A 805
Alvar Aalto golvlampa A 805
Alvar Aalto golvlampa A 805
Alvar Aalto golvlampa A 805
Alvar Aalto golvlampa A 805

Klubbat för:

3 100 EUR

Utropspris

3 000 EUR

ALVAR AALTO, GOLVLAMPA, A 805 "Änglavinge". Valaistustyö, vit lammellskärm i metall, detaljer av mässing, läderklätt skaft och fotplatta, höjd 174 cm.

Bruksslitage, ytskador på fotplattan, ej funktionstestad

694930

2019-11-03