Byrå 1940-tal
2019-11-04
694955
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, mahognyfanér, intarsiadekor, översta lådan inredd med fack, 1940-tal, H ca 104 cm, ca 80 x 41 cm
Skador: Slitage, repor och märken, små fanérskador, senare lack