Byrå 1940-tal

Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, mahognyfanér, intarsiadekor, översta lådan inredd med fack, 1940-tal, H ca 104 cm, ca 80 x 41 cm

Skador: Slitage, repor och märken, små fanérskador, senare lack

694955

2019-11-04