Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, mahognyfanér, intarsiadekor, översta lådan inredd med fack, 1940-tal, H ca 104 cm, ca 80 x 41 cm
Skador: Slitage, repor och märken, små fanérskador, senare lack
694955
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här