Bertil Fridhagen
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, soffa och fåtöljer, ett par, modell "Aristokrat", Bröderna Andersson, 1950-/60-tal, stomme av valnöt, klädsel i mönstrad textil, brickmärkta BRÖDERNA ANDERSSONS INDUSTRIER I EKENÄSSJÖN AB, sitthöjd 42, soffans längd 175 cm
Bruksslitage
694967
2019-11-02