Bertil Fridhagen

Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, soffa och fåtöljer, ett par, modell "Aristokrat", Bröderna Andersson, 1950-/60-tal, stomme av valnöt, klädsel i mönstrad textil, brickmärkta BRÖDERNA ANDERSSONS INDUSTRIER I EKENÄSSJÖN AB, sitthöjd 42, soffans längd 175 cm

Bruksslitage

694967

2019-11-02