Jan Stenwinkel

Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JAN STENVINKEL (1933-1989): Solbelyst klippa, signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 99x80 cm

Kuntoraportti

Ytslitage/märken

695004

Päivämäärä:

2019-10-31