Jan Stenwinkel
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAN STENVINKEL (1933-1989): Solbelyst klippa, signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 99x80 cm
Kuntoraportti
Ytslitage/märken
695004
Päivämäärä:
2019-10-31