Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
RASMUS NOSSBRING, vas, Reijmyre Glasbruk 2012, lila och blå glasmassa, signerad R.N, Reijmyre 2012, etikettmärkt, totalhöjd ca 42,5 cm
Smärre repor
695032
2019-10-29