Matsalgrupp
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSALSGRUPP, 11 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålad, bestående av: 8 stolar, 1 par karmstolar, bordet höjd 75, 170x110, 2 iläggsskivor med sarg vardera 50 cm vardera
En stol med knäckt rygg, fläckar och bruksslitage
695043
2019-10-29