Matsalgrupp

Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATSALSGRUPP, 11 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålad, bestående av: 8 stolar, 1 par karmstolar, bordet höjd 75, 170x110, 2 iläggsskivor med sarg vardera 50 cm vardera

En stol med knäckt rygg, fläckar och bruksslitage

695043

2019-10-29