Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
PHILIP VON SCHANTZ (1928-98): "Blå druvor", sinerad och daterad 86 samt numrerad 45/274, ca 44x62,5 cm
Zustandsbeschreibung
695047
2019-10-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner