Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

PHILIP VON SCHANTZ (1928-98): "Blå druvor", sinerad och daterad 86 samt numrerad 45/274, ca 44x62,5 cm

Zustandsbeschreibung

695047

2019-10-29