BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ Sittgrupp
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, sittgrupp "S70", 1970-tal, bestående av fåtölj, soffa samt bord, Lammhults, stomme i rödlackad metall, lösa plymåer med klädsel av röd textil, formgiven 1967, sitthöjd ca 43 cm, soffa L ca 116 cm, bord H ca 59 cm, diam ca 105 cm
Skador: Slitage, märken och repor
695050
2019-11-04