Träskål 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, Sverige 1976, skuren ur trävril av masurbjörk, signerad E.V.P 1976, höjd 34, 32x35 cm

695054

2019-11-10