Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKFAT, flintgods, troligen England, 1800-talets början, oval form, konturerat brätte med dekor i relief, längd ca 45 cm
Slitage
695064
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här