Stekfat flintgods

Stekfat flintgods
Stekfat flintgods
Stekfat flintgods
Stekfat flintgods
Stekfat flintgods
Stekfat flintgods
Stekfat flintgods
Stekfat flintgods

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, flintgods, troligen England, 1800-talets början, oval form, konturerat brätte med dekor i relief, längd ca 45 cm

Slitage

695064

2019-10-29