Blomlåda

Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMLÅDA, 1950/60-tal, teak samt insatts i koppar, höjd 53 samt 91x28 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

695079

2019-10-29